پاوان کالا در زمینه نظارت تصویر و امنیت، دوربین مداربسته، نرم افزار دوربین مدار بسته، انواع دوربین مداربسته IP، دوربین مداربسته HD، دوربین مداربسته HDTVI، دوربین مداربسته HDCVI، دوربین مداربسته AHD، دوربین مدار بسته بیسیم، دوربین مخفی، دستگاه DVR و NVR، لوازم جانبی دوربین مداربسته شامل لنز دوربین مداربسته، کاور دوربین مداربسته، پایه دوربین مداربسته، سیم و کابل دوربین مداربسته، آداپتور دوربین مدار بسته، فیش دوربین مداربسته، میکروفن، هارد دیسک، UPS، رک و جک، اقلام مصرفی، کنترل تردد، خانه هوشمند و ... فعالیت دارد.
 
Close
جستجو

مدیا کانورتور پلنت مدل FT-802

تولید کننده: پلنت
مدیا کانورتور فیبرنوری Planetپلنت 10/100 , 2km
+ -
• Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100BASE-TX, 100BASE-FX standard
• Connectors: One RJ45 (auto-MDI/MDI-X) twisted pair, EIA568
• One fiber-optic, 1310nm wavelength, connector type and distance vary with model
 - FT-806A20 / FT-806A60: Tx-1310nm, Rx-1550nm
 - FT-806B20 / FT-806B60: Tx-1550nm, Rx-1310nm
• Data Transfer Rate:
 - TP: 10/100Mbps
 - FX: 100Mbps
• Duplex mode support:
 - Full or half-duplex mode by auto-negotiation (TP)
 - Full or half-duplex mode by DIP switch (FX)
• LED indicators: PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
• DIP switch: 2 DIP switches
 - Rear DIP switch: FX duplex mode selection
 - Side DIP switch: LFP (Link Fault Pass-through) mode selection
مشخصات
برند محصول پلنت
نوع فروش معمولی
تجهیزات شبکه مدیا کانورتور
*
*
*
Description
• Complies with IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100BASE-TX, 100BASE-FX standard
• Connectors: One RJ45 (auto-MDI/MDI-X) twisted pair, EIA568
• One fiber-optic, 1310nm wavelength, connector type and distance vary with model
 - FT-806A20 / FT-806A60: Tx-1310nm, Rx-1550nm
 - FT-806B20 / FT-806B60: Tx-1550nm, Rx-1310nm
• Data Transfer Rate:
 - TP: 10/100Mbps
 - FX: 100Mbps
• Duplex mode support:
 - Full or half-duplex mode by auto-negotiation (TP)
 - Full or half-duplex mode by DIP switch (FX)
• LED indicators: PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
• DIP switch: 2 DIP switches
 - Rear DIP switch: FX duplex mode selection
 - Side DIP switch: LFP (Link Fault Pass-through) mode selection
مشخصات
برند محصول پلنت
نوع فروش معمولی
تجهیزات شبکه مدیا کانورتور
تلگرام پاوان کالا

تلگرام پاوان کالا

banner
dahua

dahua

hikvision

hikvision

oldex

oldex

lebe

lebe

sperado

sperado

vertina

vertina

samsung

samsung

tenda

tenda

ip-com

ip-com