جستجو
بازگشت

مصاحبه با آقای محمد خدامی در رابطه با سایت " ای پیشه"

27 خرداد 1396

مصاحبه با آقای محمد خدامی در رابطه با سایت " ای پیشه"

مدتی است که وب سایت جدیدی با نام ای پیشه توسط شرکت پاوان الکترونیک راه اندازی شده، به همین دلیل مصاحبه ای با مدیر عامل این شرکت آقای محمد خدامی ترتیب دادیم

این وب سایت با چه هدفی راه اندازی شده است؟

ضمن تشکر از فرصتی که در اختیار ما قرار داده شده اگر اجازه بدهید می خواهم جواب شما را با چند سوال از شرکت ها و فعالین حوزه حفاظتالکترونیک شروع بکنم.

شما همکار عزیز برای معرفی خدمات و تبلیغات حرفه خود چه راهی دارید؟

چگونه خود را به مشتری معرفی می کنید؟

چگونه بازار یابی می کنید؟

برای معرفی خود به مشتریان و شرکت های پیمانکاری بزرگ چه روشی می شناسید؟

همانطور که همه می دانیم عملاً جوابی برای این سوال ها نیست! و تنها راهی که هست، چاپ آگهی و بروشور و ارسال آنها به مشتریان بالقوه ای است که نمی دانیم در زمانی که تبلیغ ما به آنها می رسد آیا نیازی دارند یا خیر.

البته مجلات تخصصی این حوزه هم در اختیار مصرف کننده های عمومی قرار نمی گیرد.

از طرفی مردم هم برای پیدا کردن نصاب سیستم دچار مشکل هستند و نمی دانند باید به کجا مراجعه نمایند.

ما برای پوشش این نیازها و کمک به توسعه فرهنگ استفاده از سیستم های حفاظت الکترونیک اقدام به راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن episHeبرای تسهیل ارتباط بین صاحبان کسب و کارهای فنی در زمینه سیستم های ایمنی و هشدار دهنده و مشاغل وابسته به آن با کلیه مخاطبین اعم از مردمی که نیاز به این خدمات دارند یا شرکت های مربوطه که می خواهند برای قسمتی یاهمه پروژه خود،پیمانکاردست دوم اختیار کنند،نموده ایم.

چه افرادی می توانند عضو این وب سایت شوند؟

همه می توانند از ای پیشه استفاده کنند، به این ترتیب که مردمی که می خواهند سیستم حفاظت الکترونیک نصب کنند می توانند به راحتی به اطلاعات شرکت ها و اشخاصی که متخصص نصب سیستم هستند در شهر مورد نظر خود وصل شوند و پیمانکار مطلوب را پیدا کنند. از طرف دیگر کلیه فعالین این حوزه حتی افرادی که صرفا نصاب هستند می توانند براحتی و با کم ترین هزینه در واقع برای خود یک وب سایت (صفحه اینترنتی) راه اندازی کنند. همچنین شرکت های پیمانکاری بزرگ می توانند در شهری که پروژه دارند یا می خواهند داشته باشند پیمانکار دست دوم پیدا کنند.

مردم چگونه می توانند از خدمات این وب سایت بهره مند شوند؟

همانطور که عرض شد مردم می توانند با یک جستجوی ساده در وب سایت یا اپلیکیشن اندرویدی episHe به سرعت همه افرادی را که در شهر یا استان مورد نظر فعال هستند را پیدا کنند و با توجه به اطلاعات و سوابق ثبت شده و نظر دیگر مشتریان، پیمانکار مورد نظرشان را انتخاب کنند.

همچنین در قسمت اطلاعات مفید وب سایت، سعی نموده ایم اطلاعات لازم را برای مشتریان علاقه مند آماده کنیم تا بتوانند با چشم باز و اشراف سیستم های که به ایشان معرفی می شود را بشناسند و انتخاب کنند.

علت استفاده از نردبان در آرم وب سایت چه بوده است؟

نماد نردبان در واقع یک نشان و بخش از شعارهای ما برای مخاطبین این وب سایت است زیرا ای پیشه نردبان ترقی ایشان است.

در حال حاضر وضعیت وب سایت چگونه است و برنامه های آینده شما چیست.

ما این وب سایت را در واقع از نیمه فروردین ماه آغاز کرده ایم و با عنایت خداوند در این مدت کوتاه موفق شده ایم که به رتبه قابل توجه ایی برسیم که به سرعت هم در حال رشد هستیم. در حال حاضر اطلاعات بالغ بر 500 شرکت و فروشگاه فعال در وب سایت وجود دارد که در حال افزایش نیز می باشد.

همچنین همکاران ما از کلیه تکنیک ها روش های ارتقا وب سایت و معرفی بهتر (SEO) در موتورهای جستجو بویژه گوگل بهره می برند و همکاران گرامی می توانند مطمئن باشند که ما تخصص های آنها را همه جا شیپور می زنیم و روی هر دیواری می نویسیم تا کسب و کارشان رونق بهتری بگیرد.

همین جا لازم می دانم که از همه فعالین حوزه حفاظت الکترونیک و حرفه های وابسته تقاضا کنم که نسبت به ثبت تخصص خودشان در episHe.com اقدام نمایند و به عزیزانی که هم اکنون آگهی تخصص ایشان در وب سایت درج شده است توصیه نمایم که برای اینکه بهتر و بیشتر در معرض دید مشتریان قرار بگیرند این موارد را مد نظر قرار دهند:

برای تهیه عنوان آگهی وقت بیشتری بگذارید، زیرا موجب جذابیت بیشتر آگهی شما می شود.

با توجه به مناسبت ها و شرایط زمانی، اقتصادی و …آگهی خود را ویرایش یا اصلا عوض نمائید.

همه اطلاعات خواسته شد اعم از اجباری و اختیاری را تکمیل کنید، زیرا مردم به پروفایل های کاملتر بیشتر اعتماد می کنند.

عکس های آگهی خود را هوشمندانه انتخاب کنید زیرا عکس های جذاب موجب ترغیب مشتریان می شود.

از مشتریان تقاضا کنید در مورد خدمات و اجناس شما، نظر خود را از طریق وب سایتیا اپلیکیشن ابراز نمایند،زیرا این نظرات مثبت سبب می شود که مشتریان بعدی، با اطمینان و رغبت بیشتری به شما مراجعه کنند.

در فیلد “برچسب ها“ در فرم “ثبت تخصص“ کلماتی که مایلید در فضای وب با آن شناخته و جستجو شوید وارد کنید. بین این کلمات از “،” انگلیسی استفاده کنید.

در حال حاضر ثبت تخصص در ای پیشه رایگان است، آیا همیشه همینطور خواهد بود؟

-بله ثبت تخصص در حال حاضر رایگان است و برای مشتریان پاوان کالا رایگان خواهد بود.

البته همکاران می توانند از امکان آگهی ویژه و بروز کردن آگهی که سرویسی شبیه به نردبان در سایت دیوار است هم استفاده کنند که البته این سرویس هیزینه ناچیزی برای استفاده کننده خواهند داشت.

در پایان از مجله جذاب نوآوران برای فراهم نمودن امکان این معرفی کمال تشکر را داریم

نظرات
نظر خود را درج نمایید انصراف
سلام

یه روزی میرسه که تمام فروشگاه های محلی سیستم های حفاظتی تعطیل میشوند و مردم جنس هاشونو از فروشگاه اینترنتی میخرند و نصب هاشونم از طریق این جور سایت ها به کسایی که پاره وقت دوربینو انتخاب کردن میدن.و اون وقته که تخصص از بین میره.

banner
banner