Close
جستجو

پچ کورد فیبرنوری سینگل مد کالوات مدل PCFS2302

تولید کننده: کالوات | Calwat
SC-SC سیمپلکس دو متری
+ -

Patch cord SC-SC, Simplex, SM/APC 9/125, 2M

مشخصات
برند محصول کالوات
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
نوع فروش معمولی
متراژ دو متری
نوع سینگل مد
نظر خود را بنویسید Close Review Form
  • فقط کاربرانی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
Description

Patch cord SC-SC, Simplex, SM/APC 9/125, 2M

مشخصات
برند محصول کالوات
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
نوع فروش معمولی
متراژ دو متری
نوع سینگل مد
برچسب های محصول
فروش ویژه تیرماه

فروش ویژه تیرماه

banner
تلگرام پاوان کالا

تلگرام پاوان کالا