جستجو

با عرض پوزش - این محصول دیگر در دسترس نیست

پچ کورد فیبرنوری سینگل مد کالوات مدل PCFS2502

SC-SC داپلکس دو متری
i h

Patch cord SC-SC, Duplex, SM 9/125, 2M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ دو متری
نوع سینگل مد
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید Close
  • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*

Patch cord SC-SC, Duplex, SM 9/125, 2M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ دو متری
نوع سینگل مد
banner
banner