جستجو

پچ کورد فیبرنوری سینگل مد کالوات مدل PCFS5505

تولیدکننده: کالوات | Calwat
SC-LC داپلکس 5 متری

Patch cord SC-LC, Duplex, SM 9/125, 5M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ پنج متری
نوع سینگل مد
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید Close
  • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*

Patch cord SC-LC, Duplex, SM 9/125, 5M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ پنج متری
نوع سینگل مد
برچسب‌های محصول
banner
banner