Close
جستجو

پچ کورد فیبرنوری کالوات سینگل مد مدل PCFS2505

تولید کننده: کالوات | Calwat
SC-SC داپلکس پنج متری
+ -

Patch cord SC-SC, Duplex, SM 9/125, 5M

مشخصات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ پنج متری
نوع سینگل مد
نظر خود را بنویسید Close Review Form
  • فقط کاربرانی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
Description

Patch cord SC-SC, Duplex, SM 9/125, 5M

مشخصات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ پنج متری
نوع سینگل مد
برچسب های محصول
تلگرام پاوان کالا

تلگرام پاوان کالا

banner