Close
جستجو

پچ کورد فیبرنوری کالوات سینگل مد مدل PCFS3002

تولید کننده: کالوات | Calwat
LC-LC سیمپلکس دو متری
+ -

Patch cord LC-LC, Simplex, SM 9/125, 2M

مشخصات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ دو متری
نوع سینگل مد
نظر خود را بنویسید Close Review Form
  • فقط کاربرانی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
Description

Patch cord LC-LC, Simplex, SM 9/125, 2M

مشخصات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ دو متری
نوع سینگل مد
برچسب های محصول
تلگرام پاوان کالا

تلگرام پاوان کالا

banner
dahua

dahua

hikvision

hikvision

oldex

oldex

lebe

lebe

sperado

sperado

vertina

vertina

samsung

samsung

tenda

tenda

ip-com

ip-com