Close
جستجو

پچ کورد فیبرنوری کالوات سینگل مد مدل PCFS5303

تولید کننده: کالوات | Calwat
SC-LC سیمپلکس سه متری
+ -

Patch cord SC-LC, Simplex, SM/APC 9/125, 3M

مشخصات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ سه متری
نوع سینگل مد
نظر خود را بنویسید Close Review Form
  • فقط کاربرانی که عضو هستند می توانند نظر ارسال کنند
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
Description

Patch cord SC-LC, Simplex, SM/APC 9/125, 3M

مشخصات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ سه متری
نوع سینگل مد
برچسب های محصول
فروش ویژه تیرماه

فروش ویژه تیرماه

banner
تلگرام پاوان کالا

تلگرام پاوان کالا