جستجو

با عرض پوزش - این محصول دیگر در دسترس نیست

پچ کورد فیبرنوری کالوات سینگل مد کالوات مدل PCFS3801

LC-LC داپلکس یک متری
فروشنده: پاوان کالا
i h

Patch cord LC-LC, Duplex, SM/APC 9/125, 1M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ یک متری
نوع سینگل مد
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید Close
  • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*

Patch cord LC-LC, Duplex, SM/APC 9/125, 1M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ یک متری
نوع سینگل مد
banner
banner