جستجو

با عرض پوزش - این محصول دیگر در دسترس نیست

پچ کورد فیبرنوری کالوات مالتی مد مدل PCFM3555

LC-LC داپلکس پنج متری
i h

Patch cord LC-LC, Duplex, MM 50/125,5M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ پنج متری
نوع مالتی مد
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید Close
  • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*

Patch cord LC-LC, Duplex, MM 50/125,5M

مشخصات محصولات
برند محصول کالوات
نوع فروش معمولی
متعلقات فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری
متراژ پنج متری
نوع مالتی مد
banner
banner