جستجو
خبرخوان

نوشته‌های وبلاگ ‌«2015» ‌«مهر‌»

نظرات (0) تفاوت دو فرمت فشره سازی H.264 و H.265
فرمت فشرده سازی H.265 یا همان HEVC نسبت به فرمت H.264 مزیت های زیادی دارد.
نظرات (0) ده دلیل برای خرید دوربینهای تحت شبکه
1. پایانی بر مشکل interlace : دوربینهای آنالوگ به دلیل محدودیت استاندارد در مورد استفاده (PAL/NTSC ) هر تصویر را دو بار و با تاخیر زمانی اسکن میکنند که باعث افت شدید کیفیت تصاویر متحرک میشود . در مقابل دوربینهای تحت شبکه کل تصویر را در آن واحد اسکن کرده و در نهایت یک تصویر متحرک را بدون نویز و اعوجاج نشان میدهد .
نظرات (0) اطلاعاتی در مورد کابل کشی برق و کواکسیال و دیتا
1. Lable گذاری کلیه کابل ها در اطاق کنترل و مراکز زون و منهول ها و محل دوربین که به دو صورت کلی زیر صورت می پذیرد: الف) در صورتی که بتوان از طریق شماره دوربین کابل را تشخیص داد.شماره دوربین برروی Lable نوشته شود. مثلاً دوربین P31 که به وسیله یک رشته کابل نوری به مرکز زون کشیده شده است. کابل فوق با Lable، P31 مشخص می گردد. و بقیه مشخصات کابل از روی نقشه، جدول و نوشته های حک شده برروی خود کابل استخراج می گردد.
نظرات (0) درمورد ساخت منهول استاندارد بیشتر بدانیم
1. فواصل منهولها با یکدیگر در مسیرهای مستقیم حداکثر 125 متر باشد. 2. در هر نقطه ای که مسیر منحرف می گردد نیاز به ایجاد یک منهول می باشد (اگر زاویه انحراف کمتر از 135 درجه باشد) 3. در فواصل بین دو دکل، در دو انتهای مسیر، دو منهول ایجاد گردد و مسیر بین آن نیز به فواصل مساوی منهول حفر گردد.
banner
banner