جستجو

تخفیفات

آیا شما جز مشتریان همیشگی " پاوان کالا " هستید؟ آیا در ماه حداقل یک خرید از" پاوان کالا" دارید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، از " پاوان کالا " خدمات ویژه ای دریافت نمایید؟ آیا از مشتریانی هستید که تجهیزات، لوازم جانبی و اقلام مصرفی مورد نیاز پروژه و مشتریان خود را از پاوان کالا تامین می‏ کنید؟

مدتی است فروشگاه اینترنتی" پاوان کالا " تمهیدات ویژه ای برای این دسته از مشتریان در نظر گرفته است. مشتریان" پاوان کالا " با خریدهای مدون می توانند از تخفیفات ویژه همکاری برخوردار گردند. براین اساس "پاوان کالا" چند نوع تخفیف برای مشتریان خود تعریف نموده است:

 1. پاوان بن
 2. کد تخفیف
 3. امتیاز

 1. پاوان بن

یکی از این نوع تخفیفات که باعث می شود مشتریان ازحداکثر تخفیف خرید برخوردار گردند " پاوان بن " است.

البته فروشگاه اینترنتی " پاوان کالا " سعی بر این داشته است که قیمت های وب سایت قبل از تخفیفات، مناسب باشد و همه مشتریان از قیمت های مناست برخوردار گردند. لذا قیمت های فروشگاه همه قیمت مصرف کننده بوده و همکاران پس از ثبت نام و ارسال مدارک مورد نظر می توانند با وارد شدن با نام کاربری اختصاصی خود به وب سایت از قیمت های ویژه همکاری برخوردار گردند. " پاوان بن " ، یک بن خرید الکترونیکی است، که با توجه به حجم هر سفارش جهت خریدهای بعدی به مشتریان اختصاص داده می شود. پاوان بن به صورت یک کد می باشد که پس از هر خرید به مشتری اعلام می گردد.

لازم به ذکر است:

 • پاوان بن، تخفیفی علاوه بر تخفیفات ویژه پنل همکاری می باشد.
 • پاوان بن، ماهیت ریالی ندارد و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید های بعدی.
 • میزان دریافت پاوان بن برای هر خرید متفاوت است.
 • اعتبار استفاده از هر پاوان بن 2 ماه می باشد.
 • در صورتی که از پاوان بن استفاده کردید و از اعتبار آن باقیمانده باشد، میتوانید از اعتبار باقیمانده در خرید بعدی استفاده نمایید.

 1. کد تخفیف

کد تخفیف نوع دیگری از تخفیف می باشد که به صورت عمومی است. این تخفیف مانند پاوان بن به صورت یک کد است که می توانید از آن در خرید های خود استفاده کنید و مبلغی از فاکتور شما به عنوان تخفیف کسر گردد با این تفاوت که کد تخفیف شامل همه مشتریان می باشد و در مناسبت های خاص به مشتریان ارایه می گردد.

لازم به ذکر ایت کد تخفیف فقط در زمان اطلاع رسانی قابل استفاده می باشد.

 1. امتیاز

در صورتی که مشتریان گرامی از فروشگاه اینترنتی پاوان کالا محصولی خریداری نمایند، وب سایت به صورت خودکار درصدی از مبلغ خرید را به عنوان اعتبار در خرید های بعدی محاسبه می نماید.

banner
banner