جستجو
بازگشت

شرکت گراندیک(Grundig) و سری جدید دوربین و رکورد TVI

13 بهمن 1394

شرکت گراندیک(Grundig) سری جدید دوربین و رکوردر TVI خود را تولید نمود و خبر داد این سری از دوربینها مناسب برای هر بودجه ای می باشد این سری از دوربین ها با کیفیت و ظاهر بسیار عالی طراحی شده است و برای بیشتر محیط ها مناسب است.

با استفاده از این سری دوربین های TVI مارک گراندیک (Grundig) شما می توانید تصویر Full HD را رکوردر و با کابل کواکسیال تا 500 متر انتقال دهید بدون افت کیفیت تصویر.

برای نصب این دوربین ها احتیاجی به دانش شبکه خاصی نیست و نصب و راه اندازی آن بسیار ساده و راحت می باشد.

دوربین های جدید TVI برند گراندیک (Grundig) دارای هوزینگ IP66 و از LED مادون قرمز برخوردار هستند و همچنین دارایOSD منو می باشند و شما می توانید از طریق رکوردر وارد منوی دوربین شده وتنظیمات دلخواه خود را انجام دهید.

سری لنز فیکس این دوربین ها شامل دوسری لنز 2.8mm و 3.6 mm می باشد و سری لنزهای متغیر از لنز 2.8~12mm بهره مند هستند.در همه این سری از دوربین ها WDR فعال بوده و فریم ریت هر دوربین 60 فریم بر ثانیه می باشد.

سنسور استفاده شده در این دوربین ها CMOS Exmor می باشدکه برای محیط های با نور کم نیز عملکرد فوق العاده ای دارند.

رکوردرهای TVI مارک گراندیک (Grundig)TRI-BRID هستند و هم زمان دوربین هی IP, Analoge و TVI را پشتیبانی می نمایند. در رکوردرهای 4 و 8 کانال قابلیت نصب هارد تا 4TB را دارند و NAS را پشتیبانی می نمایند. سری 16 کانال از 16TB هارد و Esata پشتیبانی می نماید. همه رکوردرهای TVI از ورودی و خروجی آلارم برخوردارند.

نظرات
نظر خود را درج نمایید انصراف
banner
banner